אודות אביבית דביר

שלום לך. שמי אביבית דביר, ילידת המושבה מגדל ואני עוסקת בתחום ההריון ולידה משנת 2006

למעשה, עוד לפני שנהייתי אמא היייתי כבר דולה.

בשנת 2004 עשיתי שירות לאומי בבית חולים מאיר במחלקת יולדות ומאז ידעתי שהיעוד שלי קשור להבאת חיים לעולם. את סיפורי האישי אספר לכם פנים מול פנים אבל בגדול אספר שאיכשהו המקצוע הזה מצא אותי ואני מצאתי אותו ומאז להיות דולה זה חלק מחיי. מיותר לאמר שהיו לי שלוש לידות מדהימות!

הלידה הראשונה – לידת עכוז טבעית בבית חולים ביקור חולים בירושלים

הלידה השניה – לידת בזק במיון יולדות בבית חולים מאיר כפר סבא

והלידה השלישית – לידה טבעית ומדהימה בחדר הלידה הטבעי של בית חולים זיו בצפת.

בשלושת הלידות לקחתי דולה בעצמי כי אני מאמינה שדולה זה מוצר צריכה בסיסי בלידה.

כשתבואו אלי למפגש הכנה ללידה תשמעו שהאג’נדה שלי היא שהגוף יודע ללדת וכל מה שנלמד זה כיצד הגוף פועל בלידה וכיצד לאפשר לגוף לייצר לידה טובה. ללא פחד עם כמה שפחות כאבים והתערבות רפואית.

אגב, מחקרים רבים מראים שכאשר לוקחים דולה במהלך ההריון ובלידה- הלידה קצרה יותר ועם פחות סיבוכים, הסיכוי ללידה מכשירנית (ואקום) קטן יותר, יש פחות שימוש במשככי כאבים- 60% פחות שימוש באפידורל (במידה והיולדת מעוניינת בכך), יש פחות חתכי חיץ ותפרים לאחר הלידה- מה שמאפשר התאוששות מהירה יותר לאחר הלידה, פחות ניתוחים קיסריים, פחות שימוש במזרזי לידה (כגון פיטוצין) ואחוז גבוה יותר של הצלחה בהנקה.

את השליחות שלי הבנתי בגיל מאוד צעיר, אני למדתי איך ללדת, ואז חוויתי על עצמי את כל מה שאני מלמדת. השליחות שלי היא ללוות נשים אל עבר לידת החלומות שלהן מאז ומתמיד אבל היום, שנים חלפו והשליחות התקדמה צעד אחד קדימה, ביום שהבנתי שאין דולות בסביבת מגורי החלטתי לפתוח את מרכז אבי”ב- האקדמיה לדולה ולידה ולאפשר לנשים להתפרנס מהשליחות שלהן. הסניף הראשון הוקם בצפון במושבה מגדל, מקום מגורי, אך מהר מאוד תפסנו תאוצה והתרחבנו לעוד מקומות בארץ, רוצים לדעת לאן?

זה משתנה משנה לשנה, לאן שהשליחות לוקחת אותנו, שם אנחנו נמצאים. אני מלמדת וחולקת את כל הידע שרכשתי בעשור וחצי האחרון לחיי באהבה גדולה מתוך הבנה שהשליחות שלי היום היא גם ללוות לידות אך בעיקר ללוות דולות וללוות א.נשים אל עבר הגשמתם.

התחברות לחשבון שלי

תלמידות יקרות בקורס דולות אונליין – כדי לקבל גישה לחומרי הקורס עליכן להתחבר עם שם המשתמש והסיסמא שקיבלתן, ואח”כ ללחוץ על הקישור לקורס

פתח שיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
היי
במה אפשר לעזור לך?